thriller.sk

TÚŽBA CHCIEŤ VIAC

THRILLER.SK – HUDBA | KONCERTY | STRETNUTIA | ZÁŽITKY | ŠPORT

Niekto mi hovorí koncertný maniak iný zase športový šialenec a dokonca som sa už stretla aj s pojmom lovkyňa celebrít. Ťažko povedať, či sa s týmito pomenovaniami stotožňujem. Považujem sa za úplne normálnu ženu. Vyštudovala som masmediálku a marketing na FMK v Trnave a dodnes deň som vďačná za to, že som sa rozohdla študovať práve tam, pretože odbory, ktoré som si vybrala sú dodnes mojim koníčkom a mám to šťastie že aj robotou.  

Milujem šport, hudbu, koncerty, rodinu, zábavu a priateľov.  Od svojich 7 rokov sa pravideľne potím v telocvični, kde trénujem Taekwon-do, od malička vymetám hokejové a futbalové štadióny, počúvam hudbu a zabávam sa s kamarátmi a popritom sa snažím nasledovať svoje sny.
Vďaka Taekwon-do som získala druhú rodinu ale aj zopár skúseností do života. Naučila som sa čo znamená disciplína, prekonávanie vlastných limitov, stanovenie si cieľov za ktorými si musím ísť. Viem čo to znamená bojovať a nevzdávať sa a vyťažiť z každej situácie to dobré ale aj zlé.

Na to, že mám stále dušu puberťáka sa mi už podarilo splniť niekoľko mojich túžob a snov. Zažila som nezabudnuteľné vížazstvá, prehry, stretnutia s významnými ľuďmi, športovcami, hudobníkmi o ktorých sa vždy rada podelím s najbližšími. Niekedy sú tie zážitky a emócie tak veľké, že nenachádzam tie správne slová… inokedy to ide samo. Ak budeš čítať tento blog  tak sa dočítaš takmer všetko to, čím momentálne žijem, čo mi robí radosť. Som veľmi pozitívny a dobre naladený človek a tak som presvedčená, že dobré alebo aspoň milé správy by sa mali šíriť ďalej. Aspoň v tejto dobe určite. Ak ťa obsah thriller.sk zaujme, alebo nedaj Bože ti dodá odvahu a povieš si, že všetko je možbné len treba pokúšať šťastie tak budem viac ako spokojná. Díky za tvoj čas a dúfam, že sa tu nebudeš nudiť.

Najdôležitejšie je odvážiť sa snívať svoje sny a uveriť im natoľko, aby sme ich dosiahli. Víťaz je vždy iba ten, čo neprestal snívať.

NEZASTAVUJ AK ŤA MAJÚ ZA BLÁZNA. POKRAČUJ A VER TOMU, ČO TI ROBÍ RADOSŤ. EŠTE NIKTO NORMÁLNY DIERU DO SVETA NEUROBIL. VŽDY TO CHCE DÁVKU ODVAHY, SPRÁVNU DÁVKU ŠIALENSTVA A VYTRVALOSŤ. BUĎ TAM, KDE SA INÝM BYŤ NECHCE.

Máš otázky? | Napíš mi

[contact-form-7 404 "Nenájdené"]

Follow | a budeš vedieť viac

© 2020 THRILLER.SK – VŠETKY  PRÁVA VYHRADENÉ