Neobyčajne obyčajnéstretnutia

 

Všetko čo robíme v živote má nejaký význam. To, čo robíme úmyselne má podľa mňa ešte väčší. Ak venujeme energiu hocičomu, čo nás nejakým spôsobom napĺňa, teší nás a my si z toho niečo zoberieme, je jedno či to je pozitívne alebo negatívne je to pre nás víťazstvo.

 

Pre mňa má veľký význam stretnút niekoho, kto pre mňa v mojej mysli niečo znamená. Buď predstavuje nejaký myšlienku, ktorú uznávam, životný štýl ktorý obdivujem, talent, ktorý ma fascinuje. Je toho veľa. Z osobných stretnutí niekedy môžme mať rôzne emócie. Dobré aj zlé. Niekedy v nás obyčajné stretnutie zanechá neobyčajný dojem. Inokedy zase naopak, naše očakávania sú také veľké, že zatienia realitu. Rozhodla som sa preto, že budem rozprávať o stretnutiach, ktoré vo mňe zanechali nejakým spôsobom silný dojem.

Zatiaľ, som na blogu spomínala len “veľké mená” no určite sem časom pridám niekoľko riadkov o tých, ktorých svet nepozná, no mal by. 

 

Z tých známych mien, ktoré pre mňa veľa znamenajú je pre mňa najvzácnejšie stretnutie zoči voči s Lennym Kravitzom. Od malička až po dobu, kedy som už viac venovala priestor životným hodnotám som o Mr. Rockenroll mala určitú predstavu. V deň, kedy som ho stretla, táto predstava ešte viac prekonala očakávania aké som mala. Nie len, že som sa nemýlila. No dokonca som ostala doslova obarená charizmou a dobrotou a nekonečne pozitívnou energiou akou pôsobil.

Ak hovorím o špeciálnom stretnutí ktoré mi vyrazilo dych, tak nemôžem vynechať ani Enrique Iglesiasa. Wau! Tak toto sa mi ešte nestalo. ( viac o tom stretnutí je tu )

Dúfam, že prostredníctvom tohto blogu, budem môcť sprostredkovať čím viac zaujímavých stretnutí. 

maluma koncert bratislava ondre nepela arena natti selfie fotka video
15626324_10209428320963537_2783794252161069143_o