maluma koncert bratislava ondre nepela arena natti selfie fotka video

Latino kráľ Maluma v Bratislave

Život vie byť strašne super, ak si dokážeme užiť a vychutnať momenty, o ktorých niekde v kútiku duši snívame. A niekedy ani nesnívame… iba dúfame. Tajne, či hlasne. Neuveriteľne sa teším z toho, že sa môžem opäť podeliť so zážitkom spred 2 dní. Nepísala som o tom hneď, lebo nejako som si to chcela nechať ulaežať. Nadýchnuť sa, vydýchnuť, otvoriť oči, zase ich zavrieť a uvedomiť si, čo sa opäť udialo. Pre niekoho je to asi iba jedna z ďalších fotiek… Veď už tu pomaly píšem iba o tom :D. Áno, aj tento raz… ale pointa sa skrýva niekde úplne inde. Za posledný rok, si idem za svojím a prináša mi to ovocie. Snažím sa ísť, žiť a snívať tak, aby som neľutovala ani jeden okamih. Vyskúšať možné aj nemožné. Mať na saláme to, či si niekto pomyslí, že som blázon alebo to, že nemám nič iné na práci. Naopak, mám prácu, ktorá ma veľmi baví, stále robím šport, ktorý milujem, nájdem si čas na rodinu aj kamarátov a hudba? Hudba je korenina môjho života ktorá ma pritom všetkom stále sprevádza. 

3 roky dozadu som sedela u brata v obývačke a púšťali sme si hudbu. Keďže on aj ja sme na Latino tak mi ukázal jedného chalana. “Tak toto je týpek, čo je sympoš, robí latino, a Kolumbii je už teraz veľmi slávny a ešte o ňom len budeme počuť.” Pustil hudbu, pozerali sme nadupaný klip a začal tancovať a užívať si reggaeton tak, ako to vie len on. O tri roky neskôr, mu posielam fotku, že sa mi podarilo s týmto ako on hovoril “týpkom” odfotiť.  

Maluma babyyy!  Od malička som mala rada latino, španielčinu a jedinečné čaro, ktoré pre mňa táto hudba navodzuje. Nie je to pre mňa QUEEN alebo Jamiroquai ale v lete, zo záhrady pri bazéne asi iné ako latino hudbu počuť nebudete. Ja si na tom ujíždím. 

Malumu mám v hľadáčiku už teda nejaký ten Piatoček a tak som dúfala, že keď sa mi podaril pekný kúsok s Enriquem, mohlo by sa mi podariť dostať sa nejakým zázrakom aj k Malumovi. 

Tú najlepšiu časť, ako som sa k nemu dostala musím žiaľ vynechať :D. Ale keď už som bola v jeho blízkosti a zbadala som ho, úplne normálne som mu kráčala oproti. Vedľa mňa bola skupinka mladých ľudí, ktorí tiež čakali kedy sa objaví ale celkom im dlho trvalo kým ho rozoznali. Takže som išla smerom k nemu a tam na mňa slušne rozprával SBSkár. Povedal mi, že či by som mohla ísť k tej skupinke ľudí..a ja že jasné nie je problém. V tom som ale pozrela na Malumu a ten veľkodušne natiahol ruku, povedal Come here 🙂 a veľmi ochotne sa odfotil. Potom hodil ešte nejaké tie autogramy a spoločne sa vyfotil aj so spomínanou skupinkou ľudí. 

 

maluma v bratislave fotka koncert s fanusikmi

Potom odišiel, nakoľko ho ešte čakal koncert v Bratislave. Btw. ten koncert, mal brutálne namakanú show. Ohne, konfety, lasery na takej úrovni, že myslím, že som ešte lepšie nevidela. Koncert bol fakt skvelý. A fakt, že Maluma, ktorého na Slovensku ešte tak nie úplne všetci poznajú dokázal bez problémov vypredať Zimný Štadión Ondreja Nepelu v Bratislave o niečom svedčí. A tak, ako povedal aj samotný Maluma.. Drvivá väčšina ľudí na Slovensku neovláda španielčinu, no jazyk jeho hudby a dobrej nálady, ktorú navodzuje je skutočne univerzálny a rúca všetky bariéry.

A ja stále ďakujem za tie momenty, vďaka ktorým si uvedomujem, že keď človek skutočne chce, dokáže aj zdanlivo nemožné. Ilúzie o nemožnosti si vytvárame my sami, lebo sa bojíme im uveriť. No v momente, keď prekročíme tento tieň, má to neuveriteľný dopad na vašu osobnosť. Zocelý vás to, dodá odvahu a a v neposlednom rade…vyčarujú sa tie momenty, na ktoré budete spomínať celý život.

 

Pridať komentár

You must be logged in to post a comment