alexander oveckin v bratislave

Ovečkin a spol v Bratislave. Ruské hviezdy na Slovensku

Včera večer prileteli do Bratislavy ruskí hokejisti. V zostave, v akej prišli by ste neznáme mená hľadali len veľmi ťažko. Hviezdami nabitý tím priletel krátko po 19:00 hod. Ako tomu už býva zvykom, v hale sa objavilo niekoľko desiatok fanúšikov, ktorý prišli vyskúšať svoje šťastie a získať cenné skalpy v podobe fotografie či podpisov. Tie najvačšie ruské hviezdy však mali vcelku rýchly krok.

Som hokejový fanúšik už nejaký ten rôčik a podobných akcií som zažila niekoľko. Ale táto je jedna z tých ktorá ma dostala:).

Nabalená s dresmi mojich obľúbených tímov ktorými sú tak trochu dosť vylučujúci sa Pittsburgh Penguins a Washington Capitols som pevne dúfala v to, že sa mi podarí podpísal najväčšie esá práve z týchto dvoch tímov.

Starý známy Ovi

O tom, že Ovečkina zbožňujem od útleho detstva asi ani hovoriť nemusím, veď stačí keď ukážem fotku z MS 2004 ktoré sa konali v Ostrave a už vtedy ako 18-ročného nováčika sa nám podarilo Oviho odchytiť priamo pred arénou.

Neskôr, keď bola výluka NHL a Alex prišiel do Bratislavy spolu s našlapaným klubom Dinama Moskva sa mi podarilo podpísať si práve spomínanú foto. A čo viac, podarilo sa mi s ním aj cvaknúť.

oveckin-novy-cas-neodola-slovenskym-zenam

 

Ovi a ja počas výluky NHL

Ešte aj na titulke sme spolu boli 😀

Včera to však skutočne nevyzeralo ružovo, Ovi mal skutočne rýchly krok a podpisy v hale preplnenej fanúšikmi nedával. Avšak na radu môjho dobrého kamaráta som si počkala na neho pred letiskom. Oviho som pri tej jeho rýchlochôdzi poprosila o jeden podpis… všimol si, že mám na sebe dres Capitals tak sa zastavil, nahlas si povdzýchol…usmial sa a podpísal:).. Šťastní boli ešte ďalší dvaja skalní Ovi fans, ktorí využili moment kedy mal moju fixku v ruke a podpísal sa im tiež. Chalani za mnou natešení dobehli sa poďakovať, lebo že keby ho nezastavím ja, tak podpis nemajú:).

 

Ovečkin na úteku pred fanúšikmi v Bratislave, mne však neunikol:)

Evgeni Malkin

Úplne iná liga bol včera Evgeni Malkin. Jeho som už tiež párkrát stretla ale tá ochota akú mal včera no proste dovi:). Geno sa mi krásne podpísal na dres Pittsburghu a verte mi, že mám kadejaké jeho podpisy ale s týmto jedným sa fakt vyhral:). Môj ciel bol iba podpis, nakoľko fotku s ním už mám takisto z obdobia, kedy tu bol počas výluky NHL s Magnitogorskom. Takže nemala som úmysel ho naháňať za fotku.. ALE… keď som videla aký je ochotný a milý… tak som nevedela odolať. Chytala som sa trošku za hlavu a nevedela som, či sa ho vôbec mám pýtať na to či sa so mnou cvakne lebo som si uvedomovala, že ja trúba mám na sebe dres Washingtonu… Ale on bol úplne v pohode, dokonca čakal kým si skontrolujem že vyšli a keďže som bola v menšom ošiali stlačila som iný režim ako som mala a on tam stále pri mne ochotne pózoval:). Myslím si, že včera som prepísala históriu ako prvý fanúšik ktorý sa odfotil s Genom v drese Caps :D. Evgeniho chcel mať na drese aj môj kamoš, keďže on mal so sebou originál zapasový dres Pittsburghu a tomu sa tiež podarilo krásneho ho podpísať. A aj fotečku spraviť:) Geno, bol si super!:)

Kuzy

Čerešničkou na torte bol pre mňa podpis Evgeniho Kuznetsov, ktorý bol tak isto veľmi ochotný. Prve som dobehla iba pre podpis.. ale nevydržala som to a išla som sa aj cvaknúť. Za každým mojim “ďakujem” od neho nechýbalo ” nie je za čo”.

Pre všetkých čo majú sny, snívajte ich a choďte im naproti. Oplatí sa:)

Ruská mašina…naďalej sa pred vami skláňam a ďakujem vám. Ako na ľade, tak aj mimo neho… klobúk dole!


And yet several fans of the craftsmanship, Ovi was able to get from idol for an autograph or to make a joint selfie. People were in seventh heaven. One girl does, and asked the captain “Washington” to get off the bus and put the autograph. And Sasha did not refuse! So how would Ovechkin wasn’t running, it clones the signature Jersey “capitals” with the number eight on the back still catching up with pet.


https://bestsport.news

Spasiba:)

Pridať komentár

You must be logged in to post a comment